تبلیغات

اهمیت تبلیغات هدفمند

با توجه به این که تعداد رقبای کاری در هر حرفه ای در حال افزایش است، لذا رمز موفقیت و رسیدن به جایگاه ایده آل، توجه به تبلیغات است. امروزه با گسترش اینترنت در سراسر جهان این امکان فراهم شده است که شما بتوانید در کوتاه ترین زمان، محصولات و خدمات خود را به سراسر دنیا و تعداد بیشتری از کاربران معرفی نمایید. تبلیغات اینترنتی جز جدایی ناپذیر کسب و کار در سال های اخیر به حساب می آید. با توجه به این که کاربرد این روش های تبلیغات در میان مردم در حال افزایش است لذا در سایت های مختلف این امکان فراهم شده است که افراد برحسب نیاز خود بتوانند بهترین روش را برای معرفی خدمات خود انتخاب نمایند.

 

انواع تبلیغات در پلاست آفر

مجموعه پلاست آفر با هدف ارائه بهترین خدمات تبلیغاتی گروهی از بهترین کارشناسان و مشاورین در امر تبلیغات را تشکیل داده است. کاربران و متقاضیان سایت پلاست آفر از تبلیغات زیر با بهترین شرایط و  قیمت مناسب بهره مند خواهند شد:

  • تبلیغات بنری
  • تبلیغات ریپورتاژ آگهی

تبلیغات بنری

یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات اینترنتی، تبلیغات بنری است. بنر در قسمت های مختلف صفحات سایت قرار خواهد گرفت. در سایت، این بنر در قسمت بالایی سایت جای می گیرد و انتهای تمامی آگهی ها نیز نمایش داده میشود.

تعرفه این تبلیغات به صورت زیر است:

ماهیانه: 200 هزار تومان

3 ماهه: 500 هزار تومان

بنر در پلاست آفر

 


ریپورتاژ آگهی

این روش تبلیغاتی به عنوان موثرترین و سودمندترین روش تبلیغات اینترنتی شناخته شده است. چرا که به صورت یک خبر منتشر شده و بهتر می تواند پیام تبلیغاتی خود را به کابران انتقال دهد. با توجه به کارایی و اثرگذاری بالای آن، کاربرد زیادی در میان کاربران و صاحبان مشاغل دارد. گروه پلاست آفر نیز همزمان با  قبول ریپورتاژ آگهی، پذیرای تبلیغات کاربران با این روش براساس تعرفه های زیر خواهد بود:

یک متن بین 350 الی 500 کلمه

همراه با یک عکس

تنها با 120 هزار تومان


 

برای سفارش با آی دی تلگرام B2Badmin@ و یا 04135555873 تماس حاصل فرمایید

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر